14.9.2013, Číhošť

„Když se jednotlivci spojí a najdou něco, co je spojuje, většího, než jejich jednotlivé dovednosti, stane se něco velmi důležitého. Skupina se stmelí a změní se ze skupiny vysoce motivovaných, ale docela sebestředných lidí na společenství, vědomé si své vlastní existence. Společenství této úrovně dokáže pozoruhodné věci.“
David Logan

V sobotu 14.9 od 12.00 se v Číhošti u geografického středu ČR uskuteční setkání příznivců, organizací, jednotlivců, kteří podporují přirozené porody. Setkání začne společným piknikem, prosím přineste jídlo, pití, deky. Při jídle si vyměníme zajímavé a důležité novinky, informace a zkušenosti. Dále nás čekají společné kruhové tance a kruh vyslaných přání, k posílení myšlenky za pozitivní změny v oblasti přirozených porodů.

Pokud přijdete s dětmi, můžete jim přivézt hry k zábavě, na místě budou papíry a pastelky k malování a barvy k malování na obličej, vodovky atd. Také je možné přivézt výrobky, zboží k výměně či prodeji a nabídky služeb, seminářů a dalších akcí, které s tématem souvisí.

Cílem akce: Toto setkání je ukázkou soudržnosti, podpory, sdílení a jednoty, v které pramení velká síla. Věřím, že budeme moci na toto setkání navazovat i v dalších letech a tím podporovat společnou myšlenku.

Program

  • Začátek: 12:00
  • Společný piknik (prosím přineste jídlo, pití, deky, hudební nástroje)
  • Sdílení a informace ohledně možností přirozeného porodu v ČR
  • Akce se účastní celá řada osobností spojená s podporou přirozených porodů v ČR

Místo konání


Zväčšiť mapu
Jak se do Číhošti dostanete:
  • autem po své trase
  • pěšky ze Světlé nad Sázavou, trasa trvá okolo 4 hodin, je to 15 km
  • pěšky z Leštiny u Světlé, tato trasa má 6 km a trvá asi 1,40, jde se po modré stezce
Do Světlé i do Leštiny jezdí pravidelné vlakové spoje. V Číhošti využijte navigaci šipkami ke geografickému středu. Číhošť je malá obec, prosím hledejte místo k zaparkování vozu tak, aby nedošlo k omezení provozu.

Kontakt

Akce na Facebooku
E-mail: k.jurencakova@centrum.cz

Fórum